Wykorzystaj ostatnie dni ferii na zabawę na Pływalni Limanowskiej
Powiększ

To już ostatni tydzień ferii na terenie powiatu limanowskiego w województwie małopolskim. Warto zatem je wykorzystać na wypoczynek i zabawę na Pływalni Limanowskiej.


Aktywnie zapowiada się środowe popołudnie 5 lutego, gdyż wtedy to odbędą się zajęcia i warsztaty z ratownictwa wodnego. W programie zajęć prowadzonych przez Ratowników Sądeckiego WOPR, przewiano m.in. resuscytację krążeniowo-oddechową na fantomie, podejmowanie poszkodowanych z wody, nurkowanie, posługiwanie się sprzętem wykorzystywanym w ratownictwie wodnym.

Na zakończenie ferii w piątek 7 lutego, odbędzie się dyskoteka w wodzie. Dobrej zabawie towarzyszyć będą kolorowe światła, fluo opaski, skręcane balony, wodne tatuaże, gry i zabawy w wodzie. A to wszystko przy dźwiękach muzyki DJ z Firewall Music.

Wstęp na baseny w tych dniach w godzinach od 15.30 do 18.00 dla wszystkich dzieci do 16 roku życia za jedyne 5 zł.

- Zapraszamy wszystkie dzieci do aktywnego udziału w przygotowanych atrakcjach - mówi Dawid Jasica, dyrektor limanowskiej pływalni. – Szczególnie zachęcam rodziców i opiekunów wraz z dziećmi do włączenia się w zajęcia z ratownictwa wodnego, które poprowadzą Ratownicy zrzeszeni w Sądeckim WOPR. Będzie to niewątpliwie dobra okazja do nabycia wiedzy i umiejętności z zakresu ratownictwa wodnego. Piątek 7 lutego będzie ostatnim dniem ferii, dlatego zapraszam do udziału w dyskotece w rytmach muzyki DJ Firewall Music. Jak zawsze będzie głośno i kolorowo. Zapraszamy do wspólnej zabawy.  – dodaje dyrektor.

Informujemy, że w związku z atrakcjami przygotowanymi w dniach 5 i 7 lutego w godzinach od 15.30 do 18.00 niecka sportowa i rekreacyjna zostają zarezerwowane na czas imprez.

Zapraszamy i życzymy miłej zabawy.

 

W czym możemy pomóc?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

25/03/2020 Do dnia 14.04.2020r. (o ile okres ten nie zostanie przedłużony) Pływalnia Limanowska będzie NIECZYNNA. zobacz więcej
13/03/2020 Zarząd Powiatu Limanowskiego ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na wynajem pomieszczenia znajdującego się w przyziemiu budynku krytej pływalni przy ul. Z. Augusta 37 w Limanowej. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.